Ach, dat zijn de startpijntjes. Als uiteindelijk alles in grote lijnen werkt dan ben ik al tevredenUerhg daar zijn inderdaad wat bitjes verloren gegaan.....
Klopt inderdaad. Er is een soort roll-back geweest.ÂKan dat niet komen doordat de eerste topics op het nieuwe forum nadien zijn verwijderd?Â
Fixed!Ik mis ook nog een favicon! 😛
Dat icoontje naast het subforum werkt gewoon als gelezen/ongelezen?Ik mis trouwens de ongelezen functie.Â
Wat ik daarmee bedoel is dat je in een oog opslag alle sub fora kunt zien waar topics in staan waar je nog niet alle reacties gelezen hebt.Â
Vroeger waren die sub fora (en topics) oranje, en zodra je hem gelezen hebt grijs en als er dan weer nieuwe reacties kwamen werd die weer oranje.
Zou dat hier ook weer geimplementeerd kunnen worden? Want dat was echt zo fijn. Zie je in een oog opslag wat je nog niet gezien hebt.
Oh ja inderdaad. Oeps.Dat icoontje naast het subforum werkt gewoon als gelezen/ongelezen?
Volgens mij is de club Jongeren onder elkaar privé, of bedoel je dat je een invite moet versturen voordat hij zichtbaar wordt? Is het niet zo dat je clubs kan beheren vanuit je moderator CP?Ik mis in het club gedeelte de mogelijkheid tot het wijzigen van de openbaarheid van een club, en voor ons als moderators om de club indien nodig ook te kunnen verwijderen.
Verder zou (wederom voor de moderators) een berichtgeschiedenis kunnen inzien ook wel tof zijn.

Verder ziet het er tot nu toe goed uit. Er zijn niet echt elementen die ik mis en ik zie dat je je best doet om goed te luisteren naar de community 🙂
Eens, ergerde me er ook al aan!Kunnen de berichten van moderators de standaard opmaak krijgen in plaats van dat ze uitgelicht worden? Dat lijkt mij alleen relevant als het belangrijke berichten zijn.
Dat lijkt me ook redelijk nieuw. Was me niet eerder opgevallen.Eens, ergerde me er ook al aan!
Fixed!Kunnen de berichten van moderators de standaard opmaak krijgen in plaats van dat ze uitgelicht worden? Dat lijkt mij alleen relevant als het belangrijke berichten zijn.
De club is nu niet zichtbaar tenzij ik of andere administrators van de groep de persoon uitnodigen, in plaats daarvan is het handiger als ze een invite kunnen aanvragen.De datums in de berichten moet nu weer zichtbaar zijn.
Volgens mij is de club Jongeren onder elkaar privé, of bedoel je dat je een invite moet versturen voordat hij zichtbaar wordt? Is het niet zo dat je clubs kan beheren vanuit je moderator CP?
Hier en daar heb ik gelijk wat Engelse teksten aangepast.
Ik zag het inderdaad. Dat kan alleen via AdminCP 🙂 ik heb de club nu op closed gezet zodat je zelf moet beoordelen wie erin mag. Iedereen kan de club zien.De club is nu niet zichtbaar tenzij ik of andere administrators van de groep de persoon uitnodigen, in plaats daarvan is het handiger als ze een invite kunnen aanvragen.
Clubs zijn niet aan te passen via de modCP
Dit zijn volgensmij niet alleen het aantal leden online, maar ook bots en bezoekers.
Dit komt doordat dit een soort HTML editor is, een enter is een paragraph en een shift + enter is een nieuwe regel in een paragraph.Waar ik me aan irriteer is die enorme witregels tussen de enters.
Lijkt wel alsof 1 enter automatisch 2 enters zijn
Yes. Perfect!Ik zag het inderdaad. Dat kan alleen via AdminCP 🙂 ik heb de club nu op closed gezet zodat je zelf moet beoordelen wie erin mag. Iedereen kan de club zien.
Nee het had niks met nieuwheid te maken, ik dacht steeds van hey een opvallend bericht, is het maar Rick of Lennard (en enkele keren Luuk)Dat lijkt me ook redelijk nieuw. Was me niet eerder opgevallen.