Pm bij veilingbod

G

Guest

Guest
Al eerder voorgesteld, en ik vind het alsnog een goed idee. En evt een vinkje met "veilingstatus aan/uit".

Bjarnootjuh

New member
Bash (link):

Zo zie ik het ook

Janm

Active member
Ja is wel handig, kan lennard mooi maken morgen
swhip.gif

Ricaaa

New member
Of wees eens niet zo lui en kijk gewoon regelmatig in je topic?
smile.gif

Nog even en je moet een PM krijgen zodra er iemand in je topic reageert, of zodra een doe-advertentie is af- of goedgekeurd.

Dit kost One2xs alleen maar onnodig traffic en DB ruimte.

Q

Qualityq

Guest
Mja of een functie maken dat je kan overbieden.
Ongeveer zo:

Ik bied 2 punten.

Mocht je overboden worden, tot hoe hoog wil jij dan verder gaan automatisch (komt niet op de site): bijvoorbeeld 4 punten

Met hoeveel punten wil je opbieden automatisch: bijvoorbeeld: 0.1

Als dan persoon x ineens 3 punten bied, dan bied jij automatisch 3.1
Als de persoon 4 punten bied, gebeurd er niks :3
Simpel?

G

Guest

Guest
Ricaaa (link):
smile.gif

Watchlist
biggrin.gif
.

Qualityq

New member
Zou eigenlijk de Watchlist moeten doen. Bijvoorbeeld als iemand hoger dan jou bied. En je hebt op het Watchlist knopje gedrukt, dan zou het misschien handig zijn als je dat dan kan zien. Netzoals als iemand wat heeft gepost en je hebt daar Watchlist.
coool.gif

Oh jah, dit staat al op de To-Do lijst.

Jordy

New member
Of een bied-robot?

Je hebt bijvoorbeeld 5 punten, je ziet een host voor 2 punten,

je bied 2 punten, je wordt over geboden, maar jij bied weer hoger dan hem, alleen automatisch?
Tot het ingestelde bedrag, dus tot de 4 punten, en dan stoppen met bieden?

Bjarnootjuh

New member
Jordyz (link):
Of een bied-robot?

Dat is iets totaal anders.

Bovenaan